Konsultāciju grafiks

MĀCĪBU KONSULTĀCIJU SARAKSTS

2018./2019.m.g

 

Nr. Skolotājs (-a) Priekšmets Klases Diena Stunda kab.
1. R.Dņestrjanska krievu valoda un literatūra 5.a Trešdiena 6.** 7.
2. J.Berdnikova krievu valoda un literatūra  8.a, 9.a, 12.a, 10.a, 11.a Piektdiena 0.* 26.
3. O.Grigorjeva krievu valoda un literatūra 6.a, 6.b, 7.b Trešdiena 8. 25.
4. S.Verese krievu valoda un literatūra 5.b, 6.a, 7.b, 8.b, 9.b Pirmdiena 7. 23.
5. N.Gorbenko matemātika 6.b, 7.b, 8.b, 9.b, 11.a, 12.a Trešdiena 8. 19.
Ceturtdiena 8. 19.
6. T.Kudrjavceva matemātika 7.a, 8.a, 9.a, 6.a, 10.a Otrdiena 7. 18.
Piektdiena 8. 18.
7. V.Sirotkina fizika 10. -12. Otrdiena 9.** 14.
8. N.Bondarevs fizika 8ab., 9ab. Ceturtdiena 9. 14.
9. I.Ļebedevs informātika 5.-7., 11a, 12.a Otrdiena 8. 31.
10. M.Čerepenko latviešu valoda un literatūra 7.b, 9.ab, 11.a Ceturtdiena 0.* 11.
Piektdiena 8. 11.
11. N.Rukmane latviešu valoda un literatūra 6.b, 7.a, 8.a, 8.b, 10.a, 12.a Otrdiena 7. 17.
Trešdiena 8. 17.
12. O.Kazlauska latviešu valoda un literatūra 5.ab, 6.a, 8.ab, 10.a, 12.a Trešdiena 0.* 20.
Trešdiena 7. 20.
13. I.Vorobjova angļu valoda 10.-12. Otrdiena 9. 28.
14. M.Troca angļu valoda 5.b, 6.ab, 7.ab Pirmdiena 7. 24.
15. J.Agejeva angļu valoda 7.-9. Trešdiena 0.* 27.
16. Z.Nikonorova vācu valoda 10. -12. Ceturtdiena 0.* 25.
17. I.Čučukina ģeogrāfija 7.- 12. Otrdiena 8.,9. 10.
18. D.Grišule bioloģija, dabaszinības 5.- 12. Otrdiena 8. 16.
19. O.Jakoveļe ķīmija, matemātika 8.- 12., 5.ab Otrdiena 8.* 8.
19. E.Tomans vēsture, soc. zinības 6.-9. Ceturtdiena 8.* 8.
20. T.Muranova ekonomika, vēsture 10.-12., 8.a Trešdiena 8.** 21.
21. G.Gusakova sociālās zinības, politika un ties. 9.ab, 12.a Ceturtdiena 8. 10.
22. A.Ušakova mūzika 5.-10. Trešdiena 9.** 30.
23. R.Šaurova vizuāl. māksla 5.-9. Pirmdiena 8.** 22.
Trešdiena 8. 22.
24. I.Gorbača mājturība un tehnoloģijas 5.-9. Pirmdiena 0.** 13.
25. I.Golovka sports 5.-7. Piektdiena 0.** zāle
26. S.Dobišs sports 8.-12. Ceturtdiena 0.** zāle

* 0.stunda    7:45- 8:25
** pusstundas