Informatīvie materiāli

Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns 2018.-2019 .m.g. (PDF, 843 KB)

Jauniešu garantijas uzņemšana 2017./2018. mācību gadā

Kā iegūt jaunu profesiju gada laikā?

   Veido savas dzīves plānu ar Jauniešu garantiju! Ja esi 17 līdz 29 gadus vecs, izvēlies kādu no darba tirgū pieprasītām profesijām, piesakies profesionālās izglītības iestādēs visā Latvijā! Saņem stipendiju līdz 115 eiro mēnesī, apmaksātu dienesta viesnīcu un praksi pie darba devēja.

Izvēlies kādu no piedāvātajām profesijām un seko norādītajai saitei, kur atradīsi sīkāku informāciju par profesiju un kontaktus profesionālās izglītības iestādē, lai iesniegtu dokumentus. Mācības Jauniešu garantijas izglītības programmās sāksies 2017. gada 1. septembrī.

Papildu jautājumu gadījumā sazinies ar Profesionālās izglītības projektu departamenta darbiniekiem, tālrunis: 67854770.

Sīkāka informācija:  http://www.niid.lv/JGprofesijas

Ēnu dienas skolā 2017

Februāra pēdējās dienās skolā notika Ēnu dienas. Šoreiz skolēniem tika piedāvāts ēnot šādas profesijas: pavārs, friziere, medmāsa, direktore, lietvede un skolotāji pēc skolēnu izvēles. Skolēni ēnot izvēlējās sporta skolotājus. Ēnot profesijas pieteicās 17 skolēni.

Nedēļas beigās ēnotāji tikās ar V.Sirotkinu un apsprieda Ēnu dienas notikumus. Skolēni aizpildīja anketu un pozitīvi atsaucās par Ēnu dienu Rīgas 54. vidusskolā.

 

 

Izstāde «Skola»

Lejupielādēt PDF dokumentu

2017. gada 15.februārī – ĒNU diena
Rītdienu veido šodienas lēmumi
Ēnotāji reģistrējas: līdz 09.02.2017.
Ēnotāju pieteikšanās uz vakancēm: 02.02.-05.02.
nejaušais ēnotājs: 09.02.-11.02.
Ēnu devēji apstiprina pieteikumus: 06.02.-08.02.  (šajā laikā uz vakancēm NEVAR pieteikties)

Ēnotājam ir iespēja pieteikties vienlaicīgi tikai uz 1 vakanci. Ja to noraida vai Ēnu devējs neapstiprina konkrētā periodā, skolēnam atveras jauna iespēja pieteikties vakancēm. Katru reizi var pieteikties tikai uz 1 vakanci, līdz ar to izvēle jāveic rūpīgi. Pirms tam iesakām iepazīties ar plašo vakanču piedāvājumu un atzīmēt pie favorītiem tās vakances, kas interesē visvairāk un tad izvēlēties 1 vakanci, kurai pieteikties un sniegt pārdomātu motivāciju.

Ja pieteikums uz interesējošo vakanci tiek apstiprināts, lūdzu, gaidiet tālākas instrukcijas no Ēnu devēja par Ēnu dienas norisi.

Ja pieteikums tiek noraidīts, piesakies uz jaunu vakanci. Nav ierobežots skaits, cik daudz reizes var pieteikties uz vakancēm, ja pieteikumi tiek noraidīti.

Sīkāka informācija pie PKK konsultanta M. Čerepenko

un mājas lapā:

http://enudiena.lv/informacija/enotaji/

http://enudiena.lv/vakances

Neformālās apmācībās „Kā atrast ideālo darbu?”»

Lejupielādēt PDF dokumentu

Konkurss-festivāls «Mēs Latvijai»

Lejupielādēt PDF dokumentu

Piesakies vidusskolēnu Projektu vadības čempionātam 2016. 

Lejupielādēt PDF dokumentu